Hlasuj pro Ewu:

Zde - KissMorava - Kissparáda (Ewa Farna - Maska)
Zde - T-Music chart (Ewa Farna - Maska)

Ewa spolupracuje s Oriflame

6. srpna 2010 v 10:34 | zd.-ewafarna.blog.cz |  news
Přirozená krása a Oriflame patří k sobě už celá desetiletí. Že bychom měly co nejdéle vystačit s tím, co nám dala příroda? Dnes už ani omylem. Přírodě se musí trochu pomoct. A přírodní kosmetická řada Very Me od Oriflame je pro to ta pravá. Najdeš v ní všechny tóny. Pro každou náladu hned několik. Můžeš být krásná, i když máš chuť šokovat a všechny poslat do háje. Nebo naopak. Klidně můžeš být taková, jaká jsi. Nebo jaká chceš být.

Proč Ewa a Oriflame?

A kdo jiný? Je mladá, přirozená a přírodní živel. Ke všemu má Oriflame blízko. Navíc je stejná jako ty, jako spousta holek v tomhle věku. Někdy je za rockovou dračici, romantičku, bláznivku, hvězdu pop-music, někdy za holku z gymplu. Má v sobě všechno, co máš i ty, i když to nepředvádíš na pódiu. Ale hraje to v tobě úplně stejně. Tóny, rytmus, hudba, bubny emocí. Ewa své pocity vyjadřuje kromě zpěvu i make-upem. Ať už při vystoupeních nebo mimo ně. Proč bys ty to svoje nemohla říct tóny svého líčení? Řada dekorativní kosmetiky Very Me je tu právě proto. Pro nás, mladé, co se nebojíme být někdy trochu shocking, jindy tajemně svůdné a většinou prostě jen hezky hezké. Ewa už s tóny Very Me říká světu své. Teď jsi na řadě ty.

Jak se líčím


Podle nálady a toho, co mě ten den čeká. Často se stává, že jedu přímo ze školy na koncerty, tak se líčím po cestě v autě. Většinou se na menší koncerty líčím sama a používám silnější líčení. K líčení jako takovému jsme se dostala právě díky zpívání. Na různých televizních přenosech mne pořád líčili, každý vizážista měl trochu jinou techniku. Vizážista mi teď už pomáhá jen na větších turné. Lecos jsem od nich ale už stačilo okoukat, furt se ale učím :)

Když zpívám, je to něco úplně jiného. Tam ze mě musí všechno ven a líčení mi v tom pomáhá. Na některé písničky se nebojím líčení úplně "přepálit". Když to k nim sedne, je to fajn. Jindy zase není bláznivé malování na místě, ale stejně musí být make-up na jeviště vždycky o dost výraznější než normální. I ti vzadu by měli vidět, že máte oči a pusu :)

Do školy nebo na denní nošení mi stačí řasenka a tónovaný lesk na rty. Bez toho se neobejdu,
pořád je nosím s sebou v kabelce. Když jdeme s kamarády sportovat, tak se třeba nelíčím vůbec. Když jdu někam do společnosti, přihodím nějaký jemný oční stín, který ale dokáže udělat divy !:)

A pak je tu líčení na kluky. To je kapitola sama pro sebe. Znáte to - každá holka se chce líbit všem a někdy někomu o dost víc. Nejsem ve flirtování příliš zkušená, většinou beru kluky spíš jako kamarády. Svému klukovi se samozřejmě líbit chci… V tom případě sázím nejvíce na oči.

Na řasy, co s nima dokážete způsobit průvan. Okolo to většinou nastínuju podle oblečení. Když chci mít magické oko, jsou nejlepší šedavé tóny a oční linky tón v tónu. Se rtěnkou jsem opatrná. Když si vyberu nějakou moc výraznou, vypadám o dost starší. Ale třeba na oslavy Silvestra jde i to.

Chceš poradit s líčením?

Hlavně se neboj. Vždycky se přece můžeš zase odlíčit a umýt Chce to zkoušet a experimentovat. Nejlépe nanečisto, když nikam nejdeš. Nespěcháš, nejsi nervózní a můžeš si s make-upem vyhrát. Odkoukala jsem od vizážistek dost triků, jak se dá opticky prodloužit tváře, zvětšit oči, "nafouknout" pusu…

Nejdůležitější je ale stejně to, jak se cítíš. Jestli dobře, nebo špatně. Jestli ti jde líčení k náladě a pocitům. Ale pozor! Nekupuj si úplný šméčka. Malovátka musí něco vydržet. Stíny, co se za chvilku roztečou, jsou na nic. Máme kliku, že v tomhle věku ještě nemusíme utrácet za líčidla tisíce, takže se vyplatí sáhnout po kosmetice, která je určená mladším, ale je kvalitní. Very Me taková je. Takže ti nabídne jak úplně přírodní tóny, co vlastně nejsou ani moc vidět, ale i pěkný divočinky pro příležitosti, kdy tě prostě nesmí nikdo přehlédnout.

Kromě toho berou všechny přípravky z řady Very Me ohled na naši pleť. Je citlivá, takže potřebujeme citlivou kosmetiku. Strašně miluju, jak je v téhle řadě chytře vymyšlené veselý balení. Všechno je tak akorát do kabelky. A třeba lesk na rty a řasenku si můžeš spojit do jednoho malovátka a vyrazit mezi lidi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Stránky, které navštěvuji: